X

But w Barcelonie

W tym zdjęciu nie byłoby nic niezwykłego. Eleganckiej pani utyka obcas między płytami trotuaru, but zostaje, a skonsternowana właścicielka z golą stopą traci równowagę. Nagle pojawia się pomocna dłoń młodej panienki w wieczorowej sukni i równowaga zostaje złapana. Uff!

Ale jeśli dodam, że tą pomocną dłoń podaje mi Agnieszka Radwańska - to już inna historia.

Na drugim zdjęciu Agnieszka dalej mnie wspiera, a Alicja Rosolska, znakomita polska deblistka, rzuca się w kierunku upartego buta.

Wszystko to działo się w Barcelonie, na koktajlu otwierającym mecz reprezentanci Polski i Hiszpanii Fed Cup 2014. Polki wygrały 3:2. A ja z dumą mogę stwierdzić, ze nasze dziewczyny to nie tylko wielkie mistrzynie, ale również prawdziwe damy z nienagannymi manierami. Jak miło!

Co u mnie

Kariera

Alicja Resich-Modlińska jest jedną z najwszechstronniejszych osobowości medialnych w Polsce.

Od zawsze zwiazana z Telewizją Publiczną ,przez lata wspołpracowała również z Radiową Trójką, z wielkim sukcesem wprowadziła na rynek prasowy „Galę”, jako pierwszy wizerunkowy magazyn w Polsce. Jako autorka tekstów satyrycznych pisała do legendarnych dziś "Szpilek" oraz do literackiego miesięcznika "Bluszcz". Jako felietonistka zamieszczała felietony w "Urodzie", "Zwierciadle", "Elle" i "Twoim Stylu". Jej ostatnim dziełem jest stworzenie nowej formuły dla porannego pasma Dwójki "Pytanie Na Sniadanie", w którym od dwóch lat prowadzi swoje autorskie cykle "Rozmowy z Alicją" i "Czubaszek na Sniadanie” w duecie z Maria Czubaszek.

Czytaj więcej

Oferta

Szkolenie indywidualne lub grupowe


Przygotowanie do wystąpień publicznych, przygotowanie do występów w telewizji i radiu, indywidualne wystąpienia przed kamerą.
Czytaj więcej

Wykład motywacyjny


Wykład, w którym na przykładzie przeprowadzonych przeze mnie wywiadów ze znanymi tego świata zobrazuje praktyczne zastosowanie używanych technik, przeanalizuję swoje błędy i sukcesy. Prześledzę wraz ze słuchaczami na licznych przykładach, w tym wielu humorystycznych, jak rodziła się we mnie moja dziennikarska świadomość i umiejętności.
Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Pozostaw wiadomość używając znajdującego się obok formularza internetowego lub bezpośrednio za pomocą poniższego adresu e-mail.

Alicja Resich-Modlińska
kontakt@alicjaresichmodlinska.pl