X

Kariera

Alicja Resich-Modlińska jest jedną z najwszechstronniejszych osobowości medialnych w Polsce.

Od zawsze związana z Telewizją Publiczną, przez lata współpracowała również z Radiową Trójką, z wielkim sukcesem wprowadziła na rynek prasowy "Galę", jako pierwszy wizerunkowy magazyn w Polsce. Jako autorka tekstów satyrycznych pisała do legendarnych dziś "Szpilek” oraz do literackiego miesięcznika "Bluszcz". Jako felietonistka zamieszczała felietony w "Urodzie", "Zwierciadle", "Elle" i "Twoim Stylu". Jej ostatnim dziełem jest stworzenie nowej formuły dla porannego pasma Dwójki „Pytanie Na Śniadanie”, w którym od dwóch lat prowadzi swoje autorskie cykle "Rozmowy z Alicją" i "Czubaszek na Śniadanie" w duecie z Maria Czubaszek.

Alicja Resich-Modlińska prowadziła pierwszy rozrywkowy talk-show w telewizji polskiej "Wieczór z Alicją". Do dziś to kanon, który widzowie maja we wdzięcznej pamięci, a internauci w nieskończoność powielają w Internecie. Śmiało można powiedzieć, że nie ma gwiazdy dużego formatu w Polsce, która by nie „przeszła” przez jej ręce. Goście ze światowej galaktyki też są na stałe wpisani w grafik rozmów od początków jej telewizyjnej drogi, robiła z nimi "Bliskie Spotkania", "Na Wyłączność”, a teraz poranne rozmowy. "W momencie jak się włącza kamera, jestem śmiertelnie zakochana w moim rozmówcy", mówi o sobie. Nic więc dziwnego, że Umberto Eco w czasie wywiadu poprosił ja o numer telefonu, tam w niebie ... Anthony Hopkins zapraszał na kolacje w paryskim Ritzu, a Diana Ross przekonywała, że z "tym uśmiechem miałaby Hollywood u swych stóp".

Już niedługo Alicja Resich-Modlińska przypomni swoje najmniej znane wcielenie, choć mające najwierniejszych fanów. W przygotowywanej własnie książce wspomnieniowej będzie można znaleźć wiele satyrycznych tekstów jej autorstwa z kultowego kabaretu radiowej Trójki "Nie Tylko Dla Orłów".

Co u mnie

Kariera

Alicja Resich-Modlińska jest jedną z najwszechstronniejszych osobowości medialnych w Polsce.

Od zawsze zwiazana z Telewizją Publiczną ,przez lata wspołpracowała również z Radiową Trójką, z wielkim sukcesem wprowadziła na rynek prasowy „Galę”, jako pierwszy wizerunkowy magazyn w Polsce. Jako autorka tekstów satyrycznych pisała do legendarnych dziś "Szpilek" oraz do literackiego miesięcznika "Bluszcz". Jako felietonistka zamieszczała felietony w "Urodzie", "Zwierciadle", "Elle" i "Twoim Stylu". Jej ostatnim dziełem jest stworzenie nowej formuły dla porannego pasma Dwójki "Pytanie Na Sniadanie", w którym od dwóch lat prowadzi swoje autorskie cykle "Rozmowy z Alicją" i "Czubaszek na Sniadanie” w duecie z Maria Czubaszek.

Czytaj więcej

Oferta

Szkolenie indywidualne lub grupowe


Przygotowanie do wystąpień publicznych, przygotowanie do występów w telewizji i radiu, indywidualne wystąpienia przed kamerą.
Czytaj więcej

Wykład motywacyjny


Wykład, w którym na przykładzie przeprowadzonych przeze mnie wywiadów ze znanymi tego świata zobrazuje praktyczne zastosowanie używanych technik, przeanalizuję swoje błędy i sukcesy. Prześledzę wraz ze słuchaczami na licznych przykładach, w tym wielu humorystycznych, jak rodziła się we mnie moja dziennikarska świadomość i umiejętności.
Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Pozostaw wiadomość używając znajdującego się obok formularza internetowego lub bezpośrednio za pomocą poniższego adresu e-mail.

Alicja Resich-Modlińska
kontakt@alicjaresichmodlinska.pl